Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu http://centrumnadrukow.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  O nas

  Kim jesteśmy

  Nieprzerwanie od ponad 15 lat dostarczamy i znakujemy artykuły reklamowe zarówno agencjom reklamowym jak i największym markom zarówno z rynku polskiego jak i europejskiego. Posiadamy własny park maszynowy w każdej wymaganej technologii stosowanej do znakowania, gwarantując najwyższą jakość potwierdzoną wieloletnią współpracą z naszymi partnerami.
  Centralne usytuowanie oraz własny magazyn o powierzchni ponad 1500 m 2 umożliwia nam szybką, sprawną i ekonomiczną logistykę krajową jak i międzynarodową.

   

  Co oferujemy?

  1. Gadżety z własnego katalogu + znakowanie
  2. Znakowanie powierzonych gadżetów
  3. Konfekcjonowanie i logistyka
  4. Projektowanie znakowania i wizualizacje
  5. Narzędzia internetowe

   

  Nasze technologie

  Znakujemy produkty z tworzyw sztucznych, metali, drewna, papieru i kartonu, szkła, gumy, skóry i ekoskóry a także tekstylia korzystając z następujących technologii:

  1. Tampodruk (na długopisach, zapalniczkach, ceramice, brelokach itp.)
  2. Sitodruk, sitodruk 360o (na torbach, plecakach, parasolach,kubkach, termosach i innych cylindrycznych powierzchniach itp.)
  3. Grawerowanie laserowe, grawerowanie 360(w drewnie, metalu i na niektórych tworzywach sztucznych, tabliczki z laminatu)
  4. Tłoczenie (na kalendarzach itp. artykułach w oprawach skórzanych, kartonowych, na galanterii skórzanej)
  5. Nadruk cyfrowy UV, nadruk UV 360(full color na płaskich oraz lekko wypukłych  artykułach reklamowych z tworzyw sztucznych, kartonu, niektórych metali i innych)
  6. Termotransfer (znakowanie również full color tekstyliów, parasoli, toreb itp.)
  7. Haft (na koszulkach, bluzach, czapkach itp.)

   

  Usługi dodatkowe

  W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, naszym Klientom poza produktami i znakowaniem oferujemy również:

  1. magazynowanie
  2. konfekcjonowanie
  3. obsługę logistyczną
  4. projekty i wizualizacje przygotowywane przez nasze studio DTP.

   

  Platforma internetowa

  Dla wygody i maksymalnego ułatwienia działań naszym Klientom oferujemy rozbudowaną platformę internetową umożliwiającą zamawianie produktów, śledzenie zleceń oraz kontrolę finansów. W przypadku zapotrzebowania jesteśmy gotowi wprowadzać nowe zaawansowane rozwiązania, jak np. funkcjonujący moduł menedżera zakupów, obsługę oddziałów czy import danych do systemów zewnętrznych.

   

  Kompleksowa obsługa

  Wiedząc jak czaso- i pracochłonne jest pozyskanie klienta i zlecenia, staramy się w naszej pracy zminimalizować konieczność dalszego Państwa zaangażowania w obsługę już pozyskanego zlecenia. Dlatego też zajmujemy się pełną obsługą zamówień – zaczynając od przygotowania i akceptacji projektów, poprzez produkcję i kontrolę jakości, konfekcjonowanie i pakowanie, kończąc na wysyłce do klienta w imieniu zleceniodawcy.

  Centrum Nadruków i Reklamy - to wiarygodny Partner, który dzięki swojemu doświadczeniu i ciągłej inwestycji w rozwój, nieprzerwanie od 15 lat istnieje na rynku dostarczając swoim Klientom niezawodnie najnowsze rozwiązania w swojej branży.

  Zapraszamy do współpracy.

  Centrum Nadruków i Reklamy

  Ul. Rogatkowa 16A; 04-773 Warszawa

   

  tel.: +48 22 615 65 87

  www.centrumnadrukow.pl

  @:info@centrumnadrukow.pl

  MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.23.0 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2018